NASZA FIRMA

INTERRA GEOLOGIA Sp z o.o.  jest firmą, która specjalizuje się w badaniach ośrodka gruntowego pod różnego typu inwestycje budowlane. Specjalizujemy się głównie w geologii inżynierskiej i geotechnice. Prowadzimy także badania sozologiczne, hydrogeologiczne oraz złożowe.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, posiadamy także oddział terenowy w Turku. W swoich działaniach nie ograniczamy się jedynie do wymienionych obszarów, lecz działamy na terenie całego kraju! W poszczególnych zakładkach naszej strony internetowej zapoznają się Państwo z naszą szczegółową ofertą.

Wykonujemy m. in.:

  • projekty prac geologicznych i geotechnicznych
  • dokumentacje geologiczno- inżynierskie i hydrogeologiczne i złożowe
  • dokumentacje i opracowania sozologiczne, geochemiczne
  • dokumentacje, opinie i ekspertyzy geotechniczne
  • badania środowiska gruntowo-wodnego
  • obsługę geotechniczną inwestycji budowlanych
  • wiercenia rozpoznawcze
  • pełen zakres badań laboratoryjnych

Firm INTERRA GEOLOGIA Sp. z o.o. powstała z pasji i zamiłowania do geologii w połączeniu z oczekiwaniami rynku na rosnące potrzeby usług geologicznych w kraju. W skład zespołu, który aktualnie liczy 9 osób, wchodzą ludzie z pasją i doświadczeniem geologicznym, w większości absolwenci Poznańskiego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz Politechniki Poznańskiej. Ciągły rozwój firmy pozwolił stworzyć zespół specjalistów, który jako jeden z nielicznych wykona dla Państwa cały proces geologiczny zawarty w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012r. w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych.

Wykonujemy podstawowe opracowania geologiczne takie jak opinia geotechniczna oraz dokumentacja badań podłoża gruntowego, a przy złożonych warunkach gruntowo-wodnych również projekty robót geologicznych oraz dokumentacje geologiczno- inżynierskie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko i skutecznie przeprowadzić procedury urzędowe związane z zatwierdzeniem takich dokumentacji. Wykonujemy również projekty geotechniczne w ramach całego prowadzonego procesu geologiczno – geotechnicznego, aby mieli Państwo kompleksowo i pewnie wykonane zdanie.

MASZ PYTANIA? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Kom.: (+48) 605 555 749
Tel.: (61) 670 71 84

biuro@interra-geologia.pl

SIEDZIBA
FIRMY


ul. Spławie 51
61-312 Poznań

INTERRA GEOLOGIA

NASZA OFERTA

605-555-749