Badania geologiczne gruntu – Gdańsk

Usługi geologiczne w Gdańsku

Z gruntu profesjonalni

Interra Geologia - Gdańsk

Firma geologiczna INTERRA GEOLOGIA sp. z o.o. powstała w 2011 w Poznaniu. Po 10 latach rozwoju oraz licznych wizytach w trójmieście przyszedł czas aby otworzyć stały oddział terenowy w Gdańsku. Zamysł oddziału jest taki aby jeszcze sprawniej zapewnić Państwu obsługę z zakresu badań gruntowych na Gdańskim oraz trójmiejskim rynku budowlanym. Wykonujemy zarówno wiercenia geologiczne, sondowania CPT oraz CPTu jak i opracowania geologiczne takie jak. Opinie geotechniczne, dokumentacje badań podłoża gruntowego oraz Dokumentacje geologiczno inżynierskie. Trójmiejski zespół geologów powstał dla zapewnienia Państwu jak najlepszej jakości usług. Zaufaj profesjonalistom. Już od 10 lat dla Was.

Park maszynowy

Aby geolog mógł sprawnie wykonywać powierzone mu zadania musi mieć odpowiednie narzędzia, w naszym przypadku to wiertnice geologiczne oraz sondy CPTu. Własny dobrze wyposażony park maszynowy gwarantuje należycie wykonane zadania, w terminie oraz z odpowiednią starannością. Każdy teren to wyzwania, ale mając odpowiednią ilość sprzętu jesteśmy w stanie poradzić sobie niemal z każdym zadaniem.

Zapraszamy do kontaktu również osoby chcące zbadań grunt pod żwirownie, piaskownie jak również podwykonawców którzy potrzebują wsparcia przy wierceniach geologicznych lub geotechnicznych. Maszyny na podwoziu gąsienicowym również zapewniają dostęp do terenów trudno dostępnych.

Masz ciężki teren, potrzebujesz wiertnicy?

Badania geologiczne

Zaufaj profesjonalistom z zakresu badań gruntowych.

Geolog Gdańsk

Zawsze profesjonalna kadra z uprawnieniami.

Badanie gruntu

Zadzwoń zapytaj o terminy i cenę.

Obsługa budowy

Zawsze na czas.

Żwirownie

Planujesz otworzyć kopalnie – trafiłeś idealnie

Żwirownie, piaskownie

Osoby planujące otworzyć żwirownie, piaskownie a nie posiadające jeszcze sprecyzowanych planów zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy plan działania, doradzimy i poprowadzimy inwestora jak najlepszą drogą do realizacji jego planów aż do pozyskania koncesji na wydobycie.

Zapraszamy również osoby posiadające już kopalnie, zapewniamy obmiary geologiczne, pomoc mierniczego górniczego, coroczne raportowanie.

Domy jednorodzinne

Buduj z nami

Badania geologiczne w Gdańsku - domy jednorodzinne

Prywatnych inwestorów zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowana ofertą dla domów jednorodzinnych. Zbadaj gruntu przed inwestycją swojego życia. Fundamenty twojej przyszłości muszą stać na stabilnym gruncie!

Kompleksowe badania geologiczne w Trójmieście

Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic

Badania gruntu w Gdańsku z ochroną środowiska

Z firmą interra - geologia.pl pozyskanie jakiejkolwiek Decyzji Środowiskowej nie stanowi już żadnego problemu! Współpraca z wykwalifikowanymi geologami z zespołu Interra pozwala łatwiej zdobyć m. in. pozwolenie na przetwarzanie odpadów. W dobie, kiedy świat produkuje dziesięć razy więcej śmieci, niż w poprzednim stuleciu - jest to sprawa niebagatelna. Decyzje wydawane o tym charakterze mają wpływ na różne programy inwestycyjne dotyczące kwestii ekologicznych. Pozwolenie na przetwarzanie odpadów zdobywa się najczęściej na samym początku wybranych inwestycji.

Usługi geologiczne Gdańsk - kiedy Decyzja Środowiskowa ma znaczenie?

Profesjonalny geolog pomaga w uzyskaniu Decyzji Środowiskowej, jeśli Klientowi niezbędna jest koncesja na pracę w kopalni. Pomoc dotyczyć może także przedsięwzięć mających na celu stworzenie nowej jakości zabudowy i zagospodarowania na wyznaczonym terenie. Klienci geologa mogą potrzebować także pozwoleń na budowę, pozwoleń wodnoprawnych, Decyzji zatwierdzających projekty scalenia, albo też wymiany gruntów oraz Decyzji o zmianie terenu leśnego na cele typowo rolnicze. Jak widać, spektrum działań jest bardzo duże.

Badania gruntu Gdańsk - jak pozyskuje się Decyzję Środowiskową?

Geologowie z Gdańska instruują, iż w celu uzyskania Decyzji Środowiskowej trzeba złożyć odpowiedni wniosek zawierający załączniki z opracowana Kartą Informacyjną Przedsięwzięcia. Można tego dokonać w siedzibie urzędu gminy, albo w urzędzie miejskim zanim jeszcze uzyska się decyzję na podstawie przeprowadzonych badań środowiskowych. Jest to ważne dla tych inwestycji, gdzie pokłada się duże nadzieje na zmianę sytuacji danego regionu od strony nie tylko biologicznej, ale również przemysłowej i komercyjnej.

Badania geologiczne Gdańsk - karta informacyjna

W karcie informacyjnej mieszczą się wskazówki dotyczące lokalizacji przedsięwzięcia, skali, powierzchni, wielkości produkcji oraz wykorzystywanych do pracy urządzeń. Odnotowuje się także poziom wpływu prac na stan środowiska, szuka sposobów na zminimalizowanie złego wpływu na środowisko naturalne, który siłą rzeczy w miarę postępu prac ma prawo się pojawić. Każdy Klient zgłaszający się po pomoc do firmy interra - geologia.pl może liczyć na nieograniczony dostęp do kart informacyjnych. Do tego opracowywane są specjalne raporty o wpływie inwestycji na środowisko. Pozwolenie na przetwarzanie odpadów nie jest okupione ani dodatkowymi kosztami, ani przedłużającym się oczekiwaniem. U nas można liczyć także na wsparcie w zakresie rejestracyjnym BDO.

Geolog Gdańsk - powody do dumy

Nasza firma pochwalić się może setkami pozyskanych Decyzji Środowiskowych dla przedstawicieli różnych sektorów. W dużym stopniu z takiej formy pomocy skorzystały kopalnie kruszywa, a także place budowy. Z naszych wciąż rozwijanych umiejętności skorzystał niejeden zakład kamieniarski i betoniarski, z naszym nadzorem procesy kruszenia gruzu i przetwarzania odpadów nie miały większych zastojów w przemyśle. Przyczyniliśmy się do powstawania malowniczych obiektów wodnych, nasi eksperci asystowali przez wiele lat przy budowie hal produkcyjnych i fabrycznych.

605-555-749