Podwykonawstwo


Posiadając własną, rozbudowaną bazę sprzętu geologicznego chętnie wykonamy wiercenia geologiczne jako rzetelny podwykonawca. Posiadamy cztery wiertnice geotechniczne, które są sobie w stanie poradzić w każdym terenie. zaczynając od lekkiej wiertnicy geologicznej na podwoziu gąsienicowym francuskiej produkcji APAGEO, która dzięki swojej konstrukcji sprawdza się w bardzo ciężkim, grząskim terenie (torfowiska, bagna) a także w miejscach  niedostępnych (gęste lasy, piwnice, kamienice).

Posiadamy również lekką wiertnicę geologiczną na podwoziu samochodu Suzuki Samuraj. Auto, ze względu na swoje właściwości terenowe, skutecznie radzi sobie w trudnym terenie. Pozostałe wiertnice zamontowane na samochodach terenowych są zestawami samojezdnymi, do dyspozycji w pozostałych tematach. Największa z wiertnic geologicznych ma zasięg wiercenia nawet do 25m głębokości.

Proponujemy wypożyczenie sprzętu wraz z operatorami. Każdorazowo w ekipie wiercącej jest geolog z odpowiednimi uprawnieniami oraz doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jako rzetelnego i solidnego i profesjonalnego podwykonawcy Państwa prac geologicznych.