O firmie


INTERRA – Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne jest firmą, która specjalizuje się w badaniach ośrodka gruntowego pod różnego typu inwestycje budowlane. Specjalizujemy się głównie w geologii inżynierskiej i geotechnice. Prowadzimy także badania sozologiczne, hydrogeologiczne oraz złożowe.

Jesteśmy firmą z siedzibą w Poznaniu oraz oddziałami terenowymi w Turku. W swoich realizacjach nie zamykamy się tylko na wymienione obszary i działamy na terenie całego kraju.

W poszczególnych zakładkach naszej strony internetowej zapoznają się Państwo z naszą szczegółową ofertą.

Przedsiębiorstwo wykonuje m. in.:

  • projekty prac geologicznych i geotechnicznych
  • dokumentacje geologiczno- inżynierskie i hydrogeologiczne i złożowe
  • dokumentacje i opracowania sozologiczne, geochemiczne
  • dokumentacje, opinie i ekspertyzy geotechniczne
  • badania środowiska gruntowo-wodnego
  • obsługę geotechniczną inwestycji budowlanych
  • wiercenia rozpoznawcze
  • pełen zakres badań laboratoryjnych

————————————————–

Aktualne informacje oraz nowości związane z INTERRA – Przedsiębiorstwo Geologiczne oraz Geotechniczne znajdziecie Państwo na stronie www.facebook.com/INTERRA.Geologia

Serdecznie zapraszamy do „polubienia”

Zapraszamy również na Instagram: https://www.instagram.com/interrageologia

Oraz na kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClMdD2Km2Qfomh7N45VqQJw

Przedsiębiorstwo geologiczne i geotechniczne INTERRA powstało z pasji i zamiłowania do geologii w połączeniu z oczekiwaniami rynku na rosnące potrzeby usług geologicznych w kraju. W skład zespołu, który aktualnie liczy do 10 osób wchodzą ludzie z pasją i doświadczeniem geologicznym, w większości absolwenci Poznańskiego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz Politechniki Poznańskiej. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa pozwolił stworzyć zespół specjalistów, który jako jeden z nielicznych wykona dla Państwa cały proces geologiczny zawarty w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012r. w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych.

Wykonujemy podstawowe opracowania geologiczne takie jak opinia geotechniczna oraz Dokumentacja badań podłoża gruntowego a przy złożonych warunkach gruntowo wodnych również Projekty robót geologicznych oraz dokumentacje geologiczno- inżynierskie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko i skutecznie przeprowadzić procedury urzędowe związane z zatwierdzeniem takich dokumentacji. Wykonujemy również projekty geotechniczne w ramach całego prowadzonego procesu geologiczno – geotechnicznego aby mieli Państwo kompleksowo i pewnie wykonane zdanie.